Agencja Pracy Tymczasowej Adler AVP – Wrocław | O firmie

Szybki kontakt: biuro@adler-avp.pl

Agencja Pracy Tymczasowej Adler AVP – o firmie

Adler AVP Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 14911.

Agencja Pracy Tymczasowej Adler AVP dynamicznie się rozwija, współpracując z firmami z terenu całego kraju. Zajmujemy się również organizacją pracy za granicą oraz sprowadzaniem pracowników z Ukrainy.

Naszym atutem jest bogata baza pracowników tymczasowych, pracowników na zastępstwo oraz kandydatów do pracy zarówno krótko-, jak i długoterminowej. Dzięki doświadczeniu w rekrutacji i wielu zrealizowanym projektom możemy naszym Klientom zapewnić odpowiedni dobór kadr do każdego zlecenia.

Adler AVP działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm. Siłę firmy opieramy na dostosowaniu oferty do potrzeb i wymagań Klienta - każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Przed przystąpieniem do realizacji nowego projektu, nasi przedstawiciele zapoznają się z kulturą organizacji, z którą mają współpracować, poznają specyfikę działania oraz dobierają najskuteczniejsze narzędzia zarządzania personelem.

Najważniejsza dla nas jest udana współpraca z naszymi partnerami oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Decydując się na agencję pośrednictwa pracy Adler AVP, wybieracie sprawdzonego, godnego zaufania partnera.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu z naszą agencją pracy. Chętnie ustalimy wszelkie warunki współpracy.

Nasze certyfikaty: