Praca stała i tymczasowa – Agencja Pracy Adler AVP: Wrocław

Szybki kontakt: biuro@adler-avp.pl
Nasze rozwiązania gwarantują obniżenie kosztów a przy tym redukują ryzyko operacyjne!
 

Korzyści dla Klientów Adler AVP

Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z różnych branż. Współpraca z Agencją Pracy Adler AVP to wymierne korzyści.

Szukasz pracownika? Jesteśmy do dyspozycji...

 

Profesjonalne wsparcie w rekrutacji

Nasz zespół szybko i profesjonalnie znajdzie odpowiednich Kandydatów do pracy w Państwa Firmie. Pomożemy w określeniu profilu zawodowego, dobierzemy najlepsze metody pozyskiwania i selekcji Kandydatów. Oferujemy pełne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym. 

Gwarancja

Nasze usługi objęte są gwarancją. Dzięki temu zawsze znajdą Państwo pracownika, który wzmocni Wasz zespół. W przypadku rezygnacji Pracownika, lub niedopasowania do stanowiska pracy, Adler AVP gwarantuje ponowienie usługi rekrutacyjnej.

Ograniczenie rotacji pracowników

Odpowiednie dobranie profilu zawodowego oraz nasze doradztwo, mogą w znaczący sposób obniżyć koszty rotacji Pracowników. Stabilny i zmotywowany zespół, to kluczowy warunek powodzenia Waszego biznesu.

Koszty administracyjne

Usługa leasingu pracowniczego w znaczący sposób odciąży Państwa administrację. Agencja Adler zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem, naliczaniem wynagrodzeń i zabezpieczeniem socjalnym Pracowników.

Organizacja pracy

Nasze wsparcie w rekrutacji i zatrudnieniu, pozwala naszym Klientom podejmować nowe wyzwania biznesowe. Skieruj swoje siły na wzrost organizacji. My zajmiemy się obszarem HR...

Wzrost wydajności

Dobrany zespół, analiza procesów w obszarze HR i stała poprawa funkcjonowania Waszych kadr - to podstawa do wdrażania technik zwiększających wydajność !

Elastyczność zatrudnienia

Elastyczne zatrudnienie (pracownicy na zastępstwo, pracownicy sezonowi) w znacznym stopniu ograniczy koszty działalności. Optymalny dobór wielkości zatrudnienia to podstawowe narzędzie tworzenia zaysków przedsiębiorstwa.

Planuj, Działaj, Rozwijaj się z nami !