Praca stała i tymczasowa – Agencja Pracy Adler AVP: Wrocław

Szybki kontakt: biuro@adler-avp.pl

Pracownicy z zagranicy

Nowa jakość na rynku pracy

Niedobór siły roboczej – wynikający z niżu demograficznego i migracji zarobkowych – to coraz dotkliwszy problem polskiego rynku pracy. W tej niezbyt ciekawej sytuacji, korzystne okazuje się poszukiwanie wsparcia poza krajem, za naszą wschodnią granicą.

Zatrudnianie osób z Europy Wschodniej i Azji – na przykład pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji oraz państw dalszej Azji – cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedstawicieli branż zawodowych, m.in. rolnictwa, budownictwa, transportu, przemysłu ciężkiego czy produkcji przemysłowej. Co równie istotne, jest to zainteresowanie odwzajemnione ze strony potencjalnych pracowników.

 

Układ idealny dla każdego

Przyspieszenie polskiej gospodarki czyni nasz kraj szczególnie atrakcyjnym dla pracowników z Ukrainy, którzy w swojej ojczyźnie uzyskują kilkukrotnie niższe zarobki, mimo wysokiego poziomu wykształcenia i specjalizacji.

Cudzoziemiec zatrudniony w Polsce wnosi ze sobą cenny kapitał. Staje przed wielką szansą na odmianę swojego życia, co wpływa na jego motywację, wydajność i etykę pracy. Aklimatyzację w nowym środowisku ułatwia też bliskość kultury i języka.


Minimum formalności – maksimum korzyści

Zatrudniamy osoby ze Wschodu z prawem legalnego pobytu na terenie Polski. Rekrutacja pracowników odbywa się poprzez partnerskie biura na Ukrainie i w innych krajach. Kompletujemy szeroką bazę ochotników gotowych do podjęcia pracy od zaraz.

Wielu z kandydatów to osoby z doświadczeniem i wiedzą fachową. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność w zakresie weryfikacji kwalifikacji zawodowych każdej rekrutowanej osoby.

Szukają Państwo pracownika? Działamy na terenie całego kraju. W przypadku zainteresowania danym kandydatem, niezwłocznie dopełniamy formalności związanych z jego przyjazdem i legalizacją zatrudnienia. Umożliwiamy działanie na zasadach outsourcingu, leasingu pracowniczego leasingu i rekrutacji stałej. Na Państwa życzenie, pośredniczymy przy negocjacji wynagrodzenia. Na bieżąco służymy fachowym doradztwem, gwarantując pełną satysfakcję i zadowolenie.